کیس جدید Zero Lemon : هم کاور و هم باتری (7500 میلی آمپری) برای گلکسی اس 5

کیس جدید Zero Lemon : هم کاور و هم باتری (7500 میلی آمپری) برای گلکسی اس 5

Zero Lemon ، سازنده ی کاورهایی با باتری های بزرگ که به عنوان یک منبع انرژی عمل می کنند ، یک کیس جدید را برای گلکسی اس 5 عرضه کرده است. همانند مدل های قبلی ، این کیس جایگزین باتری و قاب پشتی می شود و یک نیروگاه عظیم 7500 میلی آمپری را برای دستگاه فراهم می کند.

این کیس ، پشت و اطراف دستگاه را پوشانده و علاوه بر فراهم کردن انرژی ، به محافظت از دستگاه می پردازد. این باتری از NFC نیز پشتیبانی می کند که در نتیجه لازم نیست از این نگران باشید که کارکرد گلکسی اس 5 شما کم شود. اما متاسفانه با نصب این کیس ، دیگر Galaxy S5 شما ضد آب نخواهد بود.

کیس زیرو لمون از همین حالا در آمازون و با قیمت 49.99 دلار و گارانتی 180 روز و تضمین بازپرداخت تا 30 روز در دسترس قرار گرفته است.

کیس جدید Zero Lemon : هم کاور و هم باتری (7500 میلی آمپری) برای گلکسی اس 5 کیس جدید Zero Lemon : هم کاور و هم باتری (7500 میلی آمپری) برای گلکسی اس 5 کیس جدید Zero Lemon : هم کاور و هم باتری (7500 میلی آمپری) برای گلکسی اس 5 کیس جدید Zero Lemon : هم کاور و هم باتری (7500 میلی آمپری) برای گلکسی اس 5 کیس جدید Zero Lemon : هم کاور و هم باتری (7500 میلی آمپری) برای گلکسی اس 5 کیس جدید Zero Lemon : هم کاور و هم باتری (7500 میلی آمپری) برای گلکسی اس 5 کیس جدید Zero Lemon : هم کاور و هم باتری (7500 میلی آمپری) برای گلکسی اس 5 کیس جدید Zero Lemon : هم کاور و هم باتری (7500 میلی آمپری) برای گلکسی اس 5

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

x

Check Also

چرا تبلت های آینده سامسونگ با صفحه نمایش AMOLED از تبلت ها LCD فعلی بهتر خواهند بود ؟

چرا تبلت های آینده سامسونگ با صفحه نمایش AMOLED از تبلت ها LCD فعلی بهتر خواهند بود ؟

اگر بخواهیم تنها یک عامل را انتخاب کنیم که به واسطه آن بتوانیم گوشی های پرچمدار سامسونگ را ...