آیا سامسونگ زد -اولین اسمارتفون تایزنی- رنگ طلایی نیز خواهد داشت؟

آیا سامسونگ زد -اولین اسمارتفون تایزنی- رنگ طلایی نیز خواهد داشت؟

چه از رنگ طلایی خوشمان بیاید و چه خوشمان نیاید، مثل اینکه جای خودش را در رنگ های اسمارتفون ها باز کرده است. و وقتی سامسونگ، گلکسی اس 5 را در رنگ های مختلفی عرضه کرد و به غیر از سیاه و سفید، رنگ های آبی و طلایی را نیز به عنوان آپشن های موجود برای خریداران در نظر گرفت، دیگر تعجب آور نخواهد بود که خریداران سامسونگ زد -یعنی اولین اسمارتفون تایزنی- نیز رنگ طلایی را به عنوان یکی از گزینه های خرید خود ببینند.

تصاویر زیر را که TizenExperts منتشر کرده است، در جلسه توسعه دهندگان تایزن در روسیه ثبت شده اند و به نظر، طراحی طلایی سامسونگ زد با آنکه آنقدرها هم جذاب نیست ولی از متوسط کمی بهتر به نظر می رسد.

باید دید که با توجه به آنکه سامسونگ در طول مراسم معرفی، به وجود رنگ طلایی این اسمارتفون تایزنی، اشاره ای نکرده بود، آیا به زودی می توان شاهد عرضه سامسونگ زد با رنگ طلایی بود یا خیر. البته هنوز مشخص نیست که با توجه به برخی مسائل به وجود آمده، در چه زمانی این اسمارت فون تایزنی بصورت رسمی به فروش خواهد رسید؛ ولی امیدواریم که سامسونگ بتواند از پس موانع عبور کرده و به زودی، فروش Samsung Z را آغاز نماید.

آیا سامسونگ زد -اولین اسمارتفون تایزنی- رنگ طلایی نیز خواهد داشت؟ آیا سامسونگ زد -اولین اسمارتفون تایزنی- رنگ طلایی نیز خواهد داشت؟ آیا سامسونگ زد -اولین اسمارتفون تایزنی- رنگ طلایی نیز خواهد داشت؟

Sammobile

یک نظر

  1. رنگ طلاییش واقعا زیباست
    توصیه میشه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

x

Check Also

سامسونگ گلکسی نوت 4 (Samsung Galaxy Note 4) را رسما معرفی کرد

سامسونگ گلکسی نوت 4 (Samsung Galaxy Note 4) معرفی شد! درست خواندید؛ بالاخره فبلت دلربای سامسونگ یعنی گلکسی ...