تیزر ویدیویی گلکسی نوت 4 سامسونگ: آیا برای نوت آماده اید؟
تیزر ویدیویی گلکسی نوت 4 سامسونگ: آیا برای نوت آماده اید؟

تیزر ویدیویی گلکسی نوت 4 سامسونگ: آیا برای نوت آماده اید؟

از قبل میدانستیم که سامسونگ قصد دارد تا گلکسی نوت 4 را در ماه سپتامبر (شهریور) و در طول برگزاری نمایشگاه IFA 2014 معرفی نماید. حال که در حدود یک هفته دیگر تا معرفی این فبلت دلربا زمان باقی مانده، این کمپانی بزرگ کره ای، تیزر تصویری مربوط به زمان معرفی Galaxy Note 4 را چندی پیش منتشر کرد.

در این تیزر، سامسونگ در تلاش است تا اهمیت نوشتن با طعم فناوری را به نمایش گذارد و در همین راستا قلم S Pen می تواند گزینه مناسبی برای به نمایش درآوردن حرکت مردم از کاغذ و قلم به سوی دستخط دیجیتالی در این عصر دیجیتالی باشد.

به همراه گلکسی نوت 3، سامسونگ از ویژگی هایی نظیر تبدیل خودکار دست نوشته، شماره های تماس و یا آدرس به یادداشت های دیجیتالی نیز رونمایی کرده بود و مطمئنا گلکسی نوت 4 خواهد آمد تا دستخط دیجیتالی تندتر و با کیفیت تر و راحت تر شود.

در این تیزر، سامسونگ ما را با سوال “آیا برای نوت آماده هستید؟” برای معرفی گلکسی نوت 4 آماده می کند و تاریخ 3 سپتامبر 2014 (12 یا 13 شهریور) را زمان معرفی کهکشانی بعدی اعلام می کند. البته در این ویدیو، اسمی از گلکسی نوت 4 به میان و ویژگی های گلکسی نوت 3 و قلم اس پن آن به نمایش گذاشته می شود؛ اما همه ما می دانیم که منظور سامسونگ از “?Ready to Note” چیست. شما می توانید این تیزر ویدیویی را در انتهای همین مطلب تماشا نمایید.

Sammobile

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

x

Check Also

سامسونگ گلکسی نوت 4 (Samsung Galaxy Note 4) را رسما معرفی کرد

سامسونگ گلکسی نوت 4 (Samsung Galaxy Note 4) معرفی شد! درست خواندید؛ بالاخره فبلت دلربای سامسونگ یعنی گلکسی ...