گزارش ها حاکی از غلبه ی گلکسی اس 5 بر آیفون 5 اس در فروش آخر هفته ی آمریکا هستند

گزارش ها حاکی از غلبه ی گلکسی اس 5 بر آیفون 5 اس در فروش آخر هفته ی آمریکا هستند

هفته ی اول عرضه برای گلکسی اس 5 روز های خوبی را رقم زد. حال گزارشات رسیده از شرکت iQmetrix نشان می دهند که گلکسی اس 5 در هفته ی اول (11 تا 13 آوریل) توانسته میزان بیشتری را در فروش بازارهای آمریکا ، نسبت به آیفون 5 اس از آن خود کند.

این اطلاعات از بیش از 15000 فروشگاه در سراسر آمریکای شمالی به دست آمده است. آخرین گل سرسبد سامسونگ از کل فروش خود ، 23 درصدش را از ایالات متحده ی آمریکا و 18 درصدش را از کانادا ثبت کرده که اگر این را با فروش آخر هفته ی iPhone 5s اپل در سال گذشته مقایسه کنیم ، در می یابیم که آخرین اسمارت فون اپل ، 18 درصد از فروشش را در ایالات متحده ی آمریکا و 13 درصدش را در کانادا رقم زده است.

اما اگر از شمال آمریکا به جنوب آن سفر کنیم ، متوجه میشویم که گلکسی اس 5 در کل آمریکا ، بیشترین فروش را در آمریکای جنوبی داشته و از این لحاظ محبوب ترین بوده است. کافی است بدانید که 41 درصد از کل فروش Galaxy S5 در آمریکا ، متعلق به آمریکای جنوبی می باشد.

علاوه بر این ها گزارشات دیگری وجود دارد که می گویند 0.7 درصد از فروش تمامی گوشی ها اندرویدی در مدت یک هفته پس از عرضه ی گلکسی اس 5 ، متعلق به این اسمارت فون بوده است.

همچنین iQmetrix  اطلاعاتی را راجب فروش نسخه ی های پیشین گلکسی اس 5 و آیفون 5 اس در زمان 6 ماه مانده به عرضه ی این دو داده است. جالب است که بدانید در بازه ی زمانی اکتبر 2013 تا ژانویه 2014 (January)  با آنکه خریداران می دانستند که گلکسی اس 5 به زودی عرضه خواهد شد ، اما باز هم از خرید پرچمدار 2013 سامسونگ یعنی گلکسی اس 4 دست بر نداشتند و فروش Galaxy S4 به لطف خرید در فصل تعطیلات افزایش داشته و این در حالی است که در بازه ی زمانی ماه می تا اکتبر 2013 ، فروش آیفون 5 به دلیل عرضه ی قریب الوقوع آیفون 5 اس با کاهش روبرو بوده است.

به نظر گلکسی اس 5 سامسونگ توانسته علی رغم برخی از پیش بینی ها ، نتایج فروش بسیار خوبی را از خود به جا گذارد.

شما می توانید برای درک بهتر این موضوع به اینفوگرافیک زیر نگاهی داشته باشید که گویای همه چیز هست.

گزارش ها حاکی از غلبه ی گلکسی اس 5 بر آیفون 5 اس در فروش آخر هفته ی آمریکا هستند

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

x

Check Also

گلکسی مگا 2 سامسونگ (Samsung Galaxy Mega 2) روانه بازار آسیا می شود

اخیرا در رابطه با دستگاهی جدید از خانواده گلکسی مگا خبرهای متعددی بر روی صفحات رسانه ...