گلکسی اس 5 مقاوم در برابر گرد و غبار و آب

گلکسی اس 5 مقاوم در برابر گرد و غبار و آب

یادتان می آید که سامسونگ با گلکسی اس 4 اکتیو ، خواست تا نسخه ای از اس 4 را به خانه ی کاربران بیاورد که از آب و گرد و غبار هراسی نداشت و به عبارتی ضد آب و گرد و غبار بود؟

حالا طبق خبری که توسط یک منبع ناشناس منتشر شده ، این بار سامسونگ قصدش این است که نسخه ی اصلی و استاندارد گلکسی اس 5 که مدت ها است منتظرش هستیم و انتظار داریم هفته ی بعد معرفی شود را بطور بالقوه با این قابلیت معرفی کند.

قبل از این هم سامسونگ گفته بود هدفش این است که اسمارت فون های هوشمند رده بالای خود را در سال جدید (2014) با این ویژگی تولید کند. و حالا به نظر می رسد ، گلکسی اس 5 اولین اسمارت فونی در سال جاری خواهد بود که هم ضد آب می باشد و هم ضد گرد و غبار.

اما این شایعات با شایعاتی که قبلا می گفتند سامسونگ قصد دارد تا با ارائه ی نسخه ی اکتیو Galaxy s5 ، قابلبت ضد آب و گرد و غبار را به کاربران ارائه دهد و از این طریق 25 درصد از فروش اس 5 را به خود تخصیص دهد در تضاد واضح و کامل است.

علاوه بر مقاومت در مقابل آب و گرد و غبار ، پیش تر اخباری را مبنی بر این داشتیم که اس 5 با سنسور اثر انگشت که در کلید هوم تعبیه شده است معرفی خواهد شد. و گفته می شود سامسونگ اسکنر اثر انگشت خود را با پوششی از ماورای بنفش تولید خواهد کرد. و این در حالی است که قبل از این شایعات ، وجود اسکنر اثر انگشت در گلکسی اس 5 نفی شده بود.

برای اینکه بتوانیم مشخصات سوگلی غول کره ای را بدانیم فقط 5 روز دیگر صبر کردن نیاز است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

x

Check Also

گلکسی مگا 2 سامسونگ (Samsung Galaxy Mega 2) روانه بازار آسیا می شود

اخیرا در رابطه با دستگاهی جدید از خانواده گلکسی مگا خبرهای متعددی بر روی صفحات رسانه ...