کالبد شکافی از نوع گیکی ، این بار گلکسی اس 5

کالبد شکافی از نوع گیکی ، این بار گلکسی اس 5

گلکسی اس 5 هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است ، و تا 11 آوریل باید برای آن در بازار لحظه شماری کرد. اما خب مگر می شود یک اسمارت فون به این دلربایی را از دسترس همگان خارج کرد؟ مطمئنا خیر و حالا یک سایت روسی با نام Ferra برایمان یک عمل جراحی از نوع گیکی را انجام داده که ما را هم با خود همراه کرده است.

بنا بر گزارش ها ، جدا کردن صفحه نمایش کار سختی بوده چرا که سامسونگ با یک چسب مخصوص آن را به دیگر قسمت های دستگاه متصل کرده است. بعد از برداشتن صفحه نمایش کالبد شکافی به سرعت انجام شده ولی کل این عملیات بیش از یک ساعت زمان برده است.

به طور کلی ، تعمیر گلکسی اس 5 کار آسانی نیست و این از آن جا که کهکشانی نسل پنجم ، ضد آب و گرد و غبار است (گواهی IP67) جای تعجبی ندارد. در نتیجه می توانید مطمئن باشید که سامسونگ به دقت هرچه تمام تر قطعات داخلی گلکسی اس 5 را مونتاژ می کند.

همچنین در این عمل جراحی گیکی ، مشخص شده که باتری گلکسی اس 5 همانند گلکسی اس 2 و اس 3 و گلکسی اس 4 مربعی شکل نبوده و به شکل مستطیل می باشد.

اگر کنجکاوید تا از سرَ درون گلکسی اس 5 سر در بیاورید پیشنهاد می کنیم نگاهی به تصاویر زیر بیندازید.کالبد شکافی از نوع گیکی ، این بار گلکسی اس 5 Samsung-Galaxy-S5-teardown کالبد شکافی از نوع گیکی ، این بار گلکسی اس 5 کالبد شکافی از نوع گیکی ، این بار گلکسی اس 5 کالبد شکافی از نوع گیکی ، این بار گلکسی اس 5 کالبد شکافی از نوع گیکی ، این بار گلکسی اس 5 کالبد شکافی از نوع گیکی ، این بار گلکسی اس 5 کالبد شکافی از نوع گیکی ، این بار گلکسی اس 5 کالبد شکافی از نوع گیکی ، این بار گلکسی اس 5 کالبد شکافی از نوع گیکی ، این بار گلکسی اس 5 کالبد شکافی از نوع گیکی ، این بار گلکسی اس 5

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

x

Check Also

گلکسی مگا 2 سامسونگ (Samsung Galaxy Mega 2) روانه بازار آسیا می شود

اخیرا در رابطه با دستگاهی جدید از خانواده گلکسی مگا خبرهای متعددی بر روی صفحات رسانه ...