چرا تبلت های آینده سامسونگ با صفحه نمایش AMOLED از تبلت ها LCD فعلی بهتر خواهند بود ؟

چرا تبلت های آینده سامسونگ با صفحه نمایش AMOLED از تبلت ها LCD فعلی بهتر خواهند بود ؟

اگر بخواهیم تنها یک عامل را انتخاب کنیم که به واسطه آن بتوانیم گوشی های پرچمدار سامسونگ را از رقبا تمایز دهیم، مطمئنا صفحه نمایش AMOLED آن ها انتخاب به حق و شایسته ای خواهد بود. تبلت های گلکسی تب اس که تا الان چیزهای زیادی را در موردشان شنیده ایم، قرار است صفحه نمایش AMOLED را برای بار دیگر و پس از تنها تبلتی که مجهز به نمایشگر آمولد بود و در سال 2011 عرضه شد، به بازار بیاورند.

حال چند تصویر منتشر شده است که نشان می دهد سامسونگ برای فروش تبلت های گلکسی تب اس به مصرف کنندگان چه چیزی را در نظر گرفته است. مصرف کنندگانی که بدون شک این پرسش در ذهنشان شکل گرفته که چه دلیلی وجود دارد، سامسونگ از تبلت های رده بالای جدیدی رونمایی کند در حالیکه در اوایل سال، تبلت های Galaxy NotePRO و Galaxy TabPRO را با صفحه نمایش LCD عرضه کرده بود.

چرا تبلت های آینده سامسونگ با صفحه نمایش AMOLED از تبلت ها LCD فعلی بهتر خواهند بود ؟ چرا تبلت های آینده سامسونگ با صفحه نمایش AMOLED از تبلت ها LCD فعلی بهتر خواهند بود ؟

حال همانطور که انتظار می رفت سامسونگ به مزایای یک نمایشگر AMOLED نسبت به هماتایان LCD نیز پرداخته است. در صفحه نمایش AMOLED بازتولید رنگ ها بهتر بوده و نسبت کنتراست بیشتر تصاویر زنده تری را ارائه می دهد و رنگ سیاه را عمیق تر نشان خواهد داد و شما با رنگ های غنی تری نسبت به آنچه در یک LCD می توانید مشاهده کنید روبرو می شوید؛ اما این به آن معناست که بر روی صفحه نمایش AMOLED ، رنگ ها به اصل خود وفادار نبوده و کنتراست اصلی تصاویر، به نمایش گذاشته نمی شود که این نیز بدان معنا است که می توانید تجربه جذاب تری را بر روی صفحه نمایش های AMOLED کسب کنید و این موارد بر روی صفحه نمایش های بزرگ 8.4 اینچ و 10.5 اینچ بیشتر حس می شوند.

چرا تبلت های آینده سامسونگ با صفحه نمایش AMOLED از تبلت ها LCD فعلی بهتر خواهند بود ؟ چرا تبلت های آینده سامسونگ با صفحه نمایش AMOLED از تبلت ها LCD فعلی بهتر خواهند بود ؟

گلکسی تب اس از نظر حالت های صفحه نمایش پذیرای ویژگی های جدیدی خواهد بود که نامشان AMOLED Cinema و AMOLED Photo می باشد که باید در میان دیگر حالات (مُدها) از جمله Professional و Dynamic وجو داشته باشند.

چرا تبلت های آینده سامسونگ با صفحه نمایش AMOLED از تبلت ها LCD فعلی بهتر خواهند بود ؟ چرا تبلت های آینده سامسونگ با صفحه نمایش AMOLED از تبلت ها LCD فعلی بهتر خواهند بود ؟ چرا تبلت های آینده سامسونگ با صفحه نمایش AMOLED از تبلت ها LCD فعلی بهتر خواهند بود ؟ چرا تبلت های آینده سامسونگ با صفحه نمایش AMOLED از تبلت ها LCD فعلی بهتر خواهند بود ؟ چرا تبلت های آینده سامسونگ با صفحه نمایش AMOLED از تبلت ها LCD فعلی بهتر خواهند بود ؟ چرا تبلت های آینده سامسونگ با صفحه نمایش AMOLED از تبلت ها LCD فعلی بهتر خواهند بود ؟ چرا تبلت های آینده سامسونگ با صفحه نمایش AMOLED از تبلت ها LCD فعلی بهتر خواهند بود ؟

 

سامسونگ در همین راستا علاوه بر تصاویر بالا، ویدیو زیر را نیز منتتشر کرده که می توانید آن را تماشا نمایید.

 

Sammobile

یک نظر

  1. درود بر سامسونگ کبیر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

x

Check Also

از 10 تیر Samsung Apps به Samsung Galaxy Apps تبدیل می شود

سامسونگ اعلام کرده که از 1 جولای (10 تیر) Samsung Apps به Samsung Galaxy Apps تغییر نام ...