شایعه : پلیس هلند در صدد استفاده از سنسور اثر انگشت گلکسی اس 5 برای اجرای قانون

شایعه : پلیس هلند در صدد استفاده از سنسور اثر انگشت گلکسی اس 5 برای اجرای قانون

اگر شما فکر می کنید که سنسور اثر انگشت گلکسی اس 5 تنها قابلیتش آنلاک کردن گوشی و یا پرداخت های PayPal است؛ پس احتمالا در اشتباهید. ولی اشکالی ندارد خب دوباره فکر کنید! بر اساس گفته ی یک منبع در سایت Android Planet ، پلیس ملی هلند ، 35000 دستگاه گلکسی اس 5 را برای استفاده به منظور اجرای قانون سفارش داده است. بد نیست که بدانید این دستگاه های کهکشانی می خواهند جایگزین بلک بری هایی که سنی ازشان گذشته شوند.

بنا به گزارشات ، پلیس هلند ، قصد دارد به کمک سنسور اثر انگشت موجود بر روی گلکسی اس 5 به شناسایی افراد بپردازد و این امر به وسیله ی یک برنامه که از SDK اثر انگشت سامسونگ بهره می برد محقق خواهد شد. این گوشی ها همچنین به وسیله ی یک برنامه قادر خواهند بود به جریمه ها و اسکن اسناد و نشان ها بپردازند.

چه سامسونگ ، و چه پلیس هلند ، مثل اینکه فعلا تمایلی به تایید این شایعه ندارند. و حتی اگر Galaxy S5 برای انجام این وظیفه انتخاب شود ، ظاهرا تا اواسط سال 2015 ، پلیس های هلندی گلکسی اس 5 را در دستانشان نخواهند دید.

با این حال اگر این شایعه رنگ واقعیت به خود بگیرد مطمئنا ، سامسونگ نمایش خوبی را می تواند با آن به اجرا گذارد و با آخرین پرچمدار خودش سبقتش را از رقبایی که کم کم باید در آینه بغل دیده شوند (!) بیشتر کند (البته با این حال و با وجود نفوذ موج های سرکش سامسونگ در میان مردم ، امیدواریم این رقبا زیاد دور نشوند تا رقابت هیجان خودش را از دست ندهد!)

Sammobile

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

x

Check Also

سامسونگ گلکسی نوت 4 (Samsung Galaxy Note 4) را رسما معرفی کرد

سامسونگ گلکسی نوت 4 (Samsung Galaxy Note 4) معرفی شد! درست خواندید؛ بالاخره فبلت دلربای سامسونگ یعنی گلکسی ...