شایعات : عینک Gear Glass سامسونگ در کنار گلکسی نوت 4 معرفی خواهد شد

از ماه ها پیش شایعاتی وجود داشتند مبنی بر اینکه سامسونگ قصد دارد تا رقیب عینک هوشمند گوگل را تولید نماید. و حالا یک گزارش جدید به دست ما رسیده که ادعا می کند عینک Gear Glass (نسخه ی آزمایشی) در نمایشگاه IFA و در ماه سپتامبر و در کنار گلکسی نوت 4 معرفی خواهد شد.

برای یادآوری بد نیست که بگوییم اولین ساعت هوشمنمد این تولید کننده ی کره ای ، سال پیش و در کنار گلکسی نوت 3 معرفی شده بود ، و حالا مثل اینکه سامسونگ قصد دارد اولین عینک هوشمندش را نیز به همراه نسل بعدی پرچمدار فبلتی اش یعنی گلکسی نوت 4 وارد صحنه نماید.

بر اساس این گزارش گیر گلس نیز همچون گیر 2 و گیر 2 نئو از سیستم عامل تایزن بهره می برد.

فعلا چیز زیادی در مورد این عینک هوشمند نمی دانیم ، ولی سامسونگ چند پتنت را پیرامون آن به ثبت رسانده است. اگر به پتنت های ثبت شده نگاهی داشته باشیم متوجه می شویم که عینک هوشمند سامسونگ با گوگل گلس تفاوت دارد. بر اساس پتنت های ثبت شده ، این دستگاه از Bluetooth earpiece بهره برده و به جای داشتن یک جفت شیشه در مقابل ، نمایشگرش بصورت head-up می باشد.

با این حال یکی از مقامات سامسونگ اظهار داشته که این شرکت اعتقاد ندارد که عینک های هوشمند را طوری توسعه دهد که “مردم را به سایبورگ ها تبدیل نماید”.

شایعات : عینک Gear Glass سامسونگ در کنار گلکسی نوت 4 معرفی خواهد شد

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

x

Check Also

گزارش : گیر 3 همراه با گلکسی نوت 4 در شهریور معرفی خواهد شد

اگر شما فکر می کنید که فاصله ی 6 ماهه ای که از زمان معرفی ...