استفاده دولت روسیه از تبلت های سامسونگ

بعد از مسائل مطرح شده در این زمینه که دولت امریکا استفاده از محصولات سامسونگ را به جای بلک بری بررسی می کند و مطلب آیا باراک اوباما رئیس جمهور امریکا را در آینده ای نزدیک با یک گوشی سامسونگی خواهیم دید خبر هایی مبنی بر علاقه دولت روسیه به استفاده از محصولات سامسونگ نیز به گوش می رسد.

مقامات دولت روسیه تصمیم گرفته اند به استفاده از آیپد پایان دهند و از تبلت های تولیدی این غول تکنولوژی کره ای استفاده کنند. به دلیل مطرح بودن بحث امنیت در استفاده از این محصولات قطعا باید تدابیر سفت و سختی در این باره در نظر گرفته شود زیرا اطلاعاتی که مقامات دولتی با آن سر و کار دارند بسیار مهم است و به گفته نیکولای نیکیفورو وزیر اطلاعات روسیه سیستم های بسیار قوی در رابطه با تایید امنیت این دستگاه ها در نظر گرفته شده و باید محصولات سامسونگ تاییدیه این سیستم ها و آزمایشات را بگیرند تا بتوانند مورد استفاده قرار گیرند.

با توجه به فعالیت های اخیر سامسونگ در رابطه با سیستم امنیتی KNOX خود که اخیرا در محصولاتش با جدیت بیشتری دنبال می کند انتظار می رود امنیت قابل قبولی بعد از مدت ها به اکوسیسیتم اندروید آورده شود تا زمینه فعالیت محصولات این شرکت در زمینه های دیگر فراهم شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

x

Check Also

سامسونگ تبلت گلکسی تب اس را با صفحه نمایش Super AMOLED در نسخه های 8.4 و 10.5 اینچ معرفی کرد

سامسونگ تبلت گلکسی تب اس را با صفحه نمایش Super AMOLED در نسخه های 8.4 و 10.5 اینچ معرفی کرد

پس از گذر از شایعات بسیار فراوان پیرامون سری جدید تبلت های سامسونگی، حال این ...