درز بنچمارک گلکسی نوت 4 بار دیگر قدرت چیپست Exynos 5433 را نشان می دهد

گلکسی نوت 4 نیز همچون سری های قبلی خود از آنجا که به رویداد رسمی معرفی اش نزدیک می شویم مورد توجه زیادی قرار گرفته و خبرهای گوناگونی پیرامون این فبلت به گوش می رسند. بر اساس شایعات، Galaxy Note 4 مجهز به چیپست Exynos 5433 خواهد بود و همانطور که چندی پیش بنچمارک های منتسب به این فبلت منتشر شده بودند، این بار نیز بنچمارکی از چیپست اگزینوس 5433 موجود در گلکسی نوت 4 منتشر شده که قدرت این چیپست را در برابر دیگر پردازنده ها به نمایش می گذارد.

همانطور که در تصویر زیر مشاهد می نمایید، اگزینوس 5433 توانسته طیف وسیعی از چیپست های موجود از جمله اسنپدراگون 805 را به چالش بکشاند و با اختلاف معقولی در پله بالاتری نسبت به آن ها قرار بگیرد. در این تصویر همانطور که مشخص است، NVIDIA Tegra K1 در صدر قرار گرفته؛ اما این احتمال وجود دارد که با آمدن نسخه نهایی گلکسی نوت 4 و بهینه سازی های نرم افزاری، چیپست تگرا K1 انویدیا جای خود را به اگزینوس 5433 بدهد.

چیپست اگزینوس 5433 دارای هشت هسته خواهد بود که متشکل از 4 هسته Cortex-A7 و 4 هسته Cortex-A15 می باشد و اولین چیپ اگزینوس خواهد بود که با مودم LTE یکپارچه شده است؛ که این خود می تواند باعث شود تا به نسبت گذشته بازارهای بیشتری پذیرای نسخه اگزینوس گلکسی نوت 4 باشند.

به هر حال باید تا روز معرفی در 3 سپتامبر (12 یا 13 شهریور) صبر کرد تا بتوانیم در مورد چهارمین نسل از سری فبلت های محبوب سامسونگ یعنی گلکسی نوت 4 اظهار نظر داشته باشیم.

درز بنچمارک گلکسی نوت 4 بار دیگر قدرت چیپست Exynos 5433 را نشان می دهد

Sammobile

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

x

Check Also

سامسونگ گلکسی نوت 4 (Samsung Galaxy Note 4) را رسما معرفی کرد

سامسونگ گلکسی نوت 4 (Samsung Galaxy Note 4) معرفی شد! درست خواندید؛ بالاخره فبلت دلربای سامسونگ یعنی گلکسی ...