خطرناک ترین ویژگی گلکسی اس 5 !

خطرناک ترین ویژگی گلکسی اس 5 (Download Booster)

سامسونگ گلکسی اس 5 ویژگی های جدید بسیاری دارد ولی در این میان یک ویژگی است که لرزه در اندام سرویس دهنده های وایرلس امریکا انداخته است . Download Booster بدترین کابوس Verizon و AT&T است ولی در عوض برای Sprint و T-Mobile یک نقطه اتکا به حساب می آید.

سرویس دهنده ها کمی با طرح های اینترنت شما بازی می کنند! اگر شما از ترافیک کمتری استفاده کنید آنها سود بیشتری می برند. آنها بسیار علاقه مند هستند که تا جای ممکن جلوی استفاده شما از اینترنت را بگیرند و ترافیک زیاد را از شبکه های خود دور کنند در این صورت است که کار آنها سکه می شود !

Download Booster اولین تکنولوژی است که به صورت همزمان می تواند به دو شبکه Wi-Fi و LTE متصل شود و هر دو انها را به هم متصل کند و یک شبکه سریعتر بسازد. این ویژگی برای افرادی که در خانه یا اداره هستند کارامد نیست به این دلیل که سرعت اینترنت در این مکان ها به اندازه کافی خوب است و نیازی به ترکیب شدن با  LTE نیست.

خطرناک ترین ویژگی گلکسی اس 5 !

Sprint  و  T-Mobile برنده این بازی

بیشتر افراد از سرویس های حجمی برای موبایل استفاده می کنند و هرجا که مقدور باشد دوست دارند از شبکه Wi-Fi استفاده کنند و حجم خود را ذخیره نمایند. دو سرویس دهنده فوق از تعرفه های نامحدود استفاده می کنند و این آنجایی است که Download Booster می تواند برگ برنده آنها باشد و یک چیز خاص نسبت به دیگران! این موضوع جایی بهتر خود را نشان می دهد که مشتریان آنها در موقعیتی باشند که شبکه های ارتباطی ضعیف هستند و از ترکیب آنها به یک شبکه مطلوب دسترسی پیدا کنند.

این سرویس جدید شرکت سامسونگ در مکان هایی که پوشش LTE وجود ندارد کار نمی کند و بدلیل محدود بودن پوشش شبکه Sprint  و  T-Mobileنسبت به Verizon و AT&T این می تواند به یک افسوس بزرگ برای Sprint  و  T-Mobileتبدیل شود!

۴ نظر

  1. alireza sanati

    دست شما درد نکنه از مطلب خوبتون

  2. افرین به سامسونگ که همیشه تو محصولاتش نواوری میذاره

  3. سلام گوشی من نت 4 هست ولی دانلود بوستر نداره چیکار کنم که داشته باشه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

x

Check Also

گلکسی مگا 2 سامسونگ (Samsung Galaxy Mega 2) روانه بازار آسیا می شود

اخیرا در رابطه با دستگاهی جدید از خانواده گلکسی مگا خبرهای متعددی بر روی صفحات رسانه ...