تلویزیون های هوشمند مبتنی بر تایزن از سوی سامسونگ تایید شدند، SDK در ماه July عرضه خواهد شد

تلویزیون های هوشمند مبتنی بر تایزن از سوی سامسونگ تایید شدند، SDK در ماه July عرضه خواهد شد

پس از آنکه دیروز سامسونگ اولین اسمارتفون تایزنی خود را با نام Samsung Z معرفی کرد، حالا این شرکت کره ای تایید کرده که SDK را برای تلویزیون های هوشمند مبتنی بر تایزن عرضه خواهد کرد.

نسخه بتا این SDK برای توسعه دهندگان این فرصت را به وجود می آورد که با برخی از ویژگی های تعاملی جدید و هوشمند آن کار کنند.

سامسونگ اظهار می کند که کاربران می توانند به وسیله ی حرکات و جسچرهای دست و فرامین صوتی با تلویزیون های قدرت یافته از تایزن ارتباط برقرار کرده و آن ها را کنترل نمایند. ویژگی multi-screen به کاربران امکان پیوند دادن گوشی های همراه و ابزارهای پوشیدنی خود را با تلویزیون ها می دهد.

سامسونگ به وسیله ی ویژگی های جدیدی همچون توانایی اشکال زدایی (debug) از راه دور به طور قابل توجهی در حال کار بر روی بهبود تجربه توسط توسعه است. قبل از آن توسعه دهندگان مجبور بودند که رایانه های شخصی خود را به طور مستقیم با نرم افزار تلویزیون متصل کنند.

توسعه دهندگان قادر خواهند بود تا نسخه بتا SDK تلویزیون های مبتنی بر تایزن را از اوایل ماه July سال جاری از انجمن توسعه دهندگان سامسونگ دانلود نمایند.

سامسونگ انتظار دارد تلویزیون های مبتنی بر تایزن را در سال 2015 به مرحله ی تولید برساند. با توجه به آنکه سامسونگ ساعت های هوشمند و ردیاب های مبتنی بر تایزن را نیز عرضه کرده، می توان متوجه شد که در این زمینه این تولید کننده ی کره ای نقشه های زیادی را برای تایزن کشیده است.

Sammobile

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.