آیا اپل آیپد پرو را با صفحه نمایش بزرگ 12.2 اینچی معرفی خواهد کرد؟

آیا اپل آیپد پرو را با صفحه نمایش بزرگ 12.2 اینچی معرفی خواهد کرد؟

از داغ ترین شایعاتی که اخیرا در مورد شرکت اپل شنیده می شود، ساخت و عرضه آی پد 12.9 اینچی می باشد. این اخبار از عرضه آیپد هایی با صفحه نمایش بزرگ می گویند، ولی ممکن است اندازه نمایشگر آن با چیزی که قبل تر گفته شده تفاوت داشته باشد.

بر اساس اخبار و اطلاعاتی که جدیدا به واسطه یک سایت ژاپنی بدست آمده، آی پد جدید اپل با نام iPad Pro عرضه خواهد شد و به یک صفحه نمایش 12.2 اینچی مجهز گردیده که این ادعا نسبت به اطلاعات پیشین از اندازه کوچکتری برای صفحه نمایش آیپد پرو سخن به میان می آورد. بر اساس این شایعه، آیپد پرو دارای ضخامت بسیار کمی می باشد که چیزی مانند ضخامت آیفون 6 که همین چند وقت پیش معرفی شد خواهد داشت. همچنین بر اساس گفته این منبع، آیپد پرو از دو بلندگو یا همان اسپیکر دیگر در قسمت بالایی برخوردار خواهد بود که باعث فراهم کردن کیفیت صدای بسیار عالی برای کاربران می شود. اگر به اخباری که قبلا در مورد محصولات شرکت اپل از طریق این سایت درز شده بودند نگاهی داشته باشیم متوجه صحت آن ها می شویم که در این صورت احتمالا آیپد بزرگ اپل که شاید نامش آیپد پرو باشد یه همین زودی ها توسط این شرکت آمریکایی معرفی خواهد شد.

اینکه آیا کاربران تمایلی به خرید یک آیپد بزرگ با این سایز صفحه نمایش دارند یا خیر را باید با عرضه این محصول و تجزیه و تجلیل میزان فروشش متوجه شویم. ولی هر چه که هست کمی خرید دستگاهی که قرار است قابل حمل باشد ولی اندازه اش به این بزرگی است عادی نیست اما شاید نیاز بازار چیز دیگری را ثابت کند. باید منتظر ماند و دید اپل چه در سر خود می پروراند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

x

Check Also

آیا آیفون جدید نمایشگر 3 بعدی خواهد داشت؟

آیا آیفون جدید نمایشگر 3 بعدی خواهد داشت؟

با آنکه اپل اخیرا آیفون 6 و آیفون 6 پلاس را معرفی کرده و در بعضی ...