آیا این تصاویر متعلق به گلکسی نوت 4 هستند؟

اگر در سال های اخیر یک چیز باشد که سامسونگ توانسته آن را از رسانه ها مخفی نگاه دارد، احتمالا چیزی نیست جز طراحی واقعی پرچمدارانش. به همین ترتیب در قبال طراحی گلکسی نوت 4، تصاویر زیادی منتشر شده اند و این بار نیز چند عکس دیگر درز رفته اند که ادعا می شود مربوط به یک دستگاه ناشناخته از سری محبوب گلکسی های سامسونگ است.

در این تصاویر یک شکاف وجود دارد که گویی مربوط به اسلات S Pen است. همانطور که مشخص است دستگاه قابل رویت در این تصاویر به مانند گلکسی نوت 3 به نظر می رسند و کمی نیز شباهت به گلکسی آلفا -که هنوز معرفی نشده است- دارند، چرا که در اطراف و لبه هایش، پوشش فلزی نمایان است. پوشش پشتی نیز به نظر می رسد نسخه بهبود یافته چرم مصنوعی باشد. در این تصاویر پورت microUSB 3.0 و بلندگو در پایین، و حسگر ضربان قلب نیز در پشت قرار گرفته است.

این تصاویر تا حدودی شباهت به تصویری دارد که ادعا می شد مربوط به جعبه و بسته بندی گلکسی نوت 4 است. اما نمی توان گفت که طرح نهایی همانند این تصاویر خواهند بود.

در هر حال باید صبر کرد و دید که معجون گلکسی نوت 4 سامسونگ شامل چه چیزهایی است و جز صبر کار دیگری نمی توان کرد.آیا این تصاویر متعلق به گلکسی نوت 4 هستند؟ آیا این تصاویر متعلق به گلکسی نوت 4 هستند؟ آیا این تصاویر متعلق به گلکسی نوت 4 هستند؟

Sammobile

 

یک نظر

  1. بدون شک نوت4 همینه..
    به نظرم سفیدش فروش بیشتری داره..
    پشتش زیاد جالب نیست…

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

x

Check Also

سامسونگ گلکسی نوت 4 (Samsung Galaxy Note 4) را رسما معرفی کرد

سامسونگ گلکسی نوت 4 (Samsung Galaxy Note 4) معرفی شد! درست خواندید؛ بالاخره فبلت دلربای سامسونگ یعنی گلکسی ...